Site Takip

Bridgestone

Faaliyet Alanları

Faaliyet Alanları

Bridgestone ürettiği tüm ürünlere kullanıcılarının ihtiyaçlarına cevap verebilen, sektöründe lider, global bir şirkettir. Arabadan, yapı araçları lastiklerine, endüstriyel faaliyet ürün araçlarından, ham lastik ve bakım malzemelerine kadar birçok alanda üretim yapan Bridgestone, endüstriyel kauçuk ürünlerden golf toplarına, tenis ürünlerinden bisiklet malzemelerine kadar çok geniş bir yelpazede kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Daha da önemlisi tüm ürünlerin bakımı ve müşteri memnuniyeti konusunda verdiği üstün hizmet ile oturduğu global liderlik koltuğunu tamamıyla haketmektedir.

Ana Ürünler ve Operasyonları:

Lastikler:

Arabalar, kamyonlar, otobüsler, dozer ve vinç gibi yapı araçları, endüstriyel ve tarımsal faaliyet araçları, uçaklar, motorsikletlerin iç ve dış lastikleri, diğer otomobil parçaları, lastik değiştirme materyalleri ve servisleri, otomotiv bakımı, tamir bakım servisi, ham lastik malzemesi ve diğer ürünler.

Faaliyet Alanı Lastikleri

Farklı Ürünler

Kimyasal ve endüstriyel ürünler:

Ses ve titreşim önleyici materyaller, poliüretan köpük ürünleri, elektro ürün materyalleri, endüstriyel kauçuk ürünler, yapı malzemeleri ve diğer ürünler.

Kimyasal-Endüstriyel Ürünler

Spor ürünleri:

Golf topları, golf giyim malzemeleri, tenis ürünleri ve diğer malzemeler.

Spor Ürünleri

Bisiklet ürünleri:

Bisiklet ve bisiklet aksesuarları.

Bisiklet Ürünleri

X