Site Takip

Bridgestone

Kış Lastiklerinde Her 500 TL'ye 100 TL İndirim!
Blizzak LM005

Kampanya ile İlgileniyorsanız
Sizi Arayalım!


GÖNDER

Kampanya Koşulları

Kampanya tarihleri arasında yapılacak 17.5 jant lastikler hariç tüm Bridgestone markalı otomobil, 4x4 (SUV) ya da hafif ticari grubu kış ve 4 mevsim lastik alışverişlerinde geçerli olacaktır.

Kampanya, Brisa Bridgestone Sabancı Lastik San. ve Tic. A.Ş.’ye ait tüm yetkili satış noktalarında ve fiyat listelerinde belirtilen ürün kodlarında geçerlidir. Kampanyadan yalnızca perakende olarak alım yapan müşterilerimiz yararlanabilir.

Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. Brisa Bridgestone Sabancı Lastik Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı sonlandırma hakları saklıdır. Ayrıntılı bilgi için 0850 210 43 00’ı arayabilirsiniz.

tarihleri arasında CardFinans ve Artı Paket’e dahil CardFinans Fix ile anlaşmalı BRIDGESTONE üye işyerlerinde QNB Finansbank POS’larından yapacağınız alışverişlerinize 8 taksit!

Banka kartları, Artı Paket’e dahil olmayan CardFinans Fix, ParaPuan ve NakitPuan kullanılarak yapılan alışverişler artı taksit kampanyasına dahil değildir.

2,3,4,5,6,7,8 taksitli alışverişlere kart hamilinin isteği üzerine +4 taksit imkanı sunulacaktır.

Artı 4 taksit, üye işyerlerinin uyguladığı taksit adedi üzerine müşteri talebine bağlı olarak eklenecektir.

CardFinans Fix “Artı Paket” ücreti vergi dahil aylık 10 TL'dir ve CardFinans Fix’den tahsil edilecektir. CardFinans Fix Artı Paket’e dahil olmak ve bilgi almak için: 0 850 222 0 900’ü arayabilirsiniz.

Artı taksit kampanyasından faydalanılması halinde bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için ticari kredi kartının harcama vadelendirme ve harcama taksitlendirme; bireysel kredi kartının taksit kolay ve harcama öteleme özelliklerinden yararlanılamaz.

BRIDGESTONE’un tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi BRIDGESTONE’dan alınabilir. QNB Finansbank ın bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Üye marka ve taksit bilgileri ile kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır.

Kampanya kapsamında BRIDGESTONE üye işyerlerinden satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler ilgili BRIDGESTONE’nun 0850 210 43 00 şikayet hattına iletebilir.

X