Site Takip

Bridgestone

Yaz Kampanyası

Kampanya ile İlgileniyorsanız
Sizi Arayalım!


GÖNDER

İndirim kampanyası 18 Nisan - 30 Haziran 2022 tarihleri arasında yapılacak 17.5 jant lastikler hariç tüm Bridgestone markalı yaz, 4 mevsim, binek ve hafif ticari grubu lastik alımında geçerli olacaktır.

Katılım Koşulları

TL indirim kampanyası tarihleri arasında yapılacak 17.5 jant lastikler hariç tüm Bridgestone markalı otomobil, 4x4 (SUV) ya da hafif ticari grubu yaz lastik alımlarında geçerli olacaktır. Kampanya sadece 4 lastik alımlarında geçerlidir.

Kampanya, Brisa Bridgestone Sabancı Lastik San. ve Tic. A.Ş.’ye ait yetkili satış noktalarında ve fiyat listelerinde belirtilen ürün kodlarında geçerlidir.

Kampanyadan yalnızca perakende olarak alım yapan müşterilerimiz yararlanabilir. Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. Brisa Bridgestone Sabancı Lastik Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı sonlandırma hakları saklıdır. Ayrıntılı bilgi için 0850 210 43 00’ı arayabilirsiniz.

“İndirim uygulaması tavsiye edilen liste fiyatı üzerinden yapılmaktadır.”

"Kampanya; binek otomobil ve arazi taşıtı (4x4 SUV) kullanan bireysel müşteriler için geçerlidir. Ruhsatında; panelvan, minibüs, kamyonet yazan araçlar kampanya kapsamına girmez."

X