Site Takip

Bridgestone

NEDEN EMNİYET LASTİĞİ

Kış Koşullarında Yüksek Tutunma Kabiliyeti

KIŞ KOŞULLARINDA TUTUNMA KABİLİYETİ

Bridgestone’un düşük sıcaklıklarda bile sertleşmeyen Özel Kış Karışımı sayesinde her türlü zeminde daha yüksek tutunma kabiliyeti ile emniyetinizi sağlar.

Islak Zeminde Sağlam Yol Tutuşu

ISLAK ZEMİNDE SAĞLAM YOL TUTUŞU

Bridgestone’un Özel Partikül Z Karışım Teknolojisi lastiğinizin ıslak zeminde yolu kavramasını, sizin de emniyetle yağmurun tadını çıkarmanızı sağlar.

Islak Zeminde Sorunsuz Viraj Alma

ISLAK ZEMİNDE SORUNSUZ VİRAJ ALMA

Bridgestone’un Multi Performans Bloğu Teknolojisi, Islak zeminde en keskin virajlarda bile kendinizi emniyette hissedersiniz.

Lastiğin Suda Kaymadan İlerlemesi

LASTİĞİN SUDA KAYMADAN İLERLEMESİ

Bridgestone’un Su Tahliye Yüzeyi ve Gutt II Simulasyon Teknolojileri, su tahliyesi maksimuma çıkar, lastiğin kayma riski minimuma iner.

Direksiyon Manevrasına Anında Tepki

ANİ MANEVRAYA ANINDA TEPKİ

Bridgestone’un Sürekli Merkezi Düz Blok teknolojisi, Ani manevralarınıza anında cevap vermeyi sağlar.

Kuru Zeminde Kusursuz Yol Tutuşu

KURU ZEMİNDE
KUSURSUZ YOL TUTUŞU

Bridgestone’un Eş Basınç Bloğu Teknolojisi lastiğin zemini sıkıca kavramasını sağlar, size ve sevdiklerinize emniyetli bir sürüş sunar.

Kuru Zeminde Kısa Fren Mesafesi

KURU ZEMİNDE KISA FREN MESAFESİ

Bridgestone’un Sürekli Temas Yüzeyi Teknolojisi kısa fren mesafesi sağlayarak beklenmedik sürprizlere karşı daha hazırlıklı olmanıza yardımcı olur.

Kuru Zemine Sorunsuz Viraj Alma

KURU ZEMİNDE SORUNSUZ VİRAJ ALMA

Bridgestone’un Sıfır Topuk Teknolojisi Viraj alırken değişen ağırlık dağılımı dengelenir. Kuru zeminde viraj alma performansı artar.

Yüksek Hızda Kararlı Sürüş

YÜKSEK HIZDA KARARLI SÜRÜŞ

Bridgestone’un Özelleştirilmiş Diş ve Blok Kombinasyonu Teknolojisi ıslak ya da kuru zemin farketmeksizin yüksek hızda yüksek kararlılık gösterir.

Dış Etkenlere Karşı Dayanıklılık

DIŞ ETKENLERE KARŞI DAYANIKLILIK

Bridgestone’un Uzun Karbon Zinciri Teknolojisi sayesinde lastikte kullanılan kauçuk daha dayanıklı hale gelir, çatlama ve yırtılma gibi problemlerin oluşma ihtimali minimuma iner.

Ömür Boyu Performans

ÖMÜR BOYU PERFORMANS

Bridgestone’un Çift Katmanlı Karışım Teknolojisi, lastiğin %50'si aşınsa dahi, aynı ıslak zemin performansını yakalamasını sağlar.

X